Publicerad Friday 24 January kl 16:48
Publicerad Wednesday 22 January kl 10:50
Nordens institut på Åland informerar om kommande mejluppdatering
Publicerad Tuesday 17 December kl 13:39
Picture of employees at the Nordic Institute onÅland, Christmas 2019.
Publicerad Monday 02 December kl 12:11

Subscribe to our newsletter

Nordic Climate Action Week
Publicerad Thursday 28 November kl 13:14
The Swedish Cultural Foundation
Publicerad Monday 25 November kl 14:14
Publicerad Thursday 14 November kl 10:24
Winners
Publicerad Thursday 07 November kl 13:36
Publicerad Wednesday 30 October kl 19:45
Liselott Wilén, Johanna Grüssner, Ann-Christin Waller, Anni Wikberg och Emmaus Åland - nominerade
Publicerad Monday 21 October kl 13:44
Publicerad Friday 18 October kl 09:19
Åland culture during Nuuk Nordisk-festival October 7th -13th
Publicerad Wednesday 09 October kl 11:07

Subscribe to our newsletter